تبلیغات
همه چیز در مورد بالیود - بانتی و بابلی
بانتی و بابلی | عمومي ,

بانتی و بابلی

بازیگران : رانی موكی جی . آبشیك پاچان . آمیتاب پاچان
راكش ( آبشیك ) پسر جوان و پر جنب و جوشی است كه آرزوهای فراوانی دارد. خانواده راكش دوست دارند او هم مانند پدر خود به اداره برود واستخدام شود تاآینده مطمئنی برای خود بسازد . اما راكش هیچ علاقه ای به شغل پدرش ندارد .او آرزو دارد تا آدم مهم و ثروتمندی شود او می خواهد كارهای بزرگی انجام دهد و آدم معتبری شود . اماوقتی پدر و مادرش حرف ها و آرزوهای او را می شنوند ناراحت شده و می گویند او اشتباه می كند .راكش نیز وقتی می بیند آنها آهمیتی  به حرفها و آرزوهای نمی دهند تصمیم خود را گرفته و شبانه از خانه خارج می شود و تصمیم دارد به جای برود كه به آرزوهایش برسد. از طرفی دیگر در دهكده كوچك دختری به نام ویمی ( رانی ) زندگی می كند كه رویاها و خیالات زیادی در سر دارد . او نمی خواهد مانند دیگر دختران همسن و سال خود زود ازدواج كند او نمی خواهد برای همیشه در آن شهر بماند و زندگیش را هدر دهد . ویمی فكر می كند زیبایی و جذابیت خاصی دارد و كه در آن روستای كوچك كسی متوجه اش نیست و او باید به جای دیگری برود  تا بتواند از توانایی ها و استعدادهای خود استفاده كند .

ویمی می خواهد در مسابقات دختر شایسته و ملكه زیبلیی شركت كند و مطمئن است كه می تواند موفق شود . اما خانواده او كاملا مخالف هستند و اصرار دارند تا هرچه زودتر مراسم ازدواج او را برپا كنند . ویمی تصمیم خودرا گرفته و بی خبر از خانه خارج می شود او قصد دارد  به جایی برود كه بتواند به رویاهایش برسد. راكش و ویمی هر دو از شهر خارج شده و بعد از طی مسافتی بر حسب اتفاق با یكدیگر همسفر می شوند .آنها چندان ازیكدیگر خوششان  نمی آید .اما بعد از مدتی متوجه می شوند كه هر دو آرزوها و خواسته های بزرگ و مشتركی دارند . در چند روز بعد باز به طور اتفاقی یكدیگر را می بینند و هر دو متوجه می شوند كه  برای رسیده به خواسته هایشان شكست خورده اند . ناگهان فكر تازهای به مغزشان خطور می كند .آنها به تنهایی موفق نشده اند اما وقتی در كنار هم باشند موفقیت همراهشان است .


راكش و ویمی به بانتی و بابلی تبدیل می شوند .زن و شوهر جوان و ثروتمندی كه به شهرهای مختلف سفر می كنند و در هر شهر و منطقه ای با نقشه و طرح جدیدی پول و وسایل  زیادی را به سرقت می برند و با مهارت فراوان بدون آن كه كسی بتواند به دنبالشان بیایند فرار می كنند . بانتی و بابلی هر با با چهره و ظاهری متفاوت ظاهر می شوند و طرح جدیدی را اجرا می كنند به همیندلیل هیچ كس متوجه آنها نشده و پلیس در شهرهای مختلف نمی تواند آنها را شناسایی كند . مدتی می گذرد و خبر سرقت های عظیم آنها به مبئی می رسد و از طرف اداره پلیس نیروی ویژه ای برای دستگیری آن ها مجهز می شود رییس این گروه پلیس قدیمی ( آمیتاب ) است كه باید در این پرونده موفق باشد تا بتواند به خوبی بازنشسته شود. بانتی و بابلی به بمبئی می آیند .بی خبر از نیروی پلیسی كه در پی آن هاست . بعد از مدتی راكش و ویمی به یكدیگر علاقمند شده و با هم ازدواج می كنند و به كار خود ادامه می دهند تا اینكه ویمی باردار شده و از راكش می خواهد تا دست از این كارهای خود بردارند . راكش نیز می پذیرد به شرط اینكه كار آخر را با موفقیت به پایان برسانند. همه چیز به خوبی پیش میرود تا اینكه بانتی و بابلی شناسایی شده و توسط مامور ویژه شناخته می شوند ...........


فیلم خیلی جالبیه و آهنكهای قشنگی داره و خواننده زن و شاعر آهنگ كجراره برنده جایزه فیلم فیر شده  امیدوارم شما هم از این فیلم خوشتون بیاد . 
 
 


نوشته شده توسط همتا در چهارشنبه 1 شهریور 1385 و ساعت 05:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تولد رانی + عیدی + برترین فیلم های بالیوود + تولد سلمان خان + + + سیف علی خان+ تولد شاهرخ خان + تولد آیشوریا رای + ابشیک باچان+ ترجمه فیلم هیچ وقت نگو خداحافظ + جوهی چاولا + آمیشا پاتل+ سولیل شتی + مصاحبه با شاهرخ خان

صفحات: