تبلیغات
همه چیز در مورد بالیود - کارینا کاپور
کارینا کاپور | عمومي ,

كارینا متولد 21 سپتامبر سال 1980 در بمبئی می باشد .

پدربزرگ او اسطوره هند یعنی راج كاپور می باشد . پدر او رندهیر كاپور و مادرش بابیتا كاپور است و در نهایت خواهر كریشما كاپور یكی از ستارگان بالییود می باشد . او در خانوداه ای كاملا سینمایی متولد شد .

اولین پیشنهاد بازیگری ر ا راكش روشن برای بازی در فیلم بگو عشق وجود دارد (kaho naa pyaar hai ) در كنار هریتیك روشن به او داد ولی نپذیرفت و سرانجام اولین تجربه بازیگری را در كنار آبشیك پاچان كه او هم اولین تجربه بازیگریش بود در سال 2000 در فیلم پناهنده ( Refugee ) كسب كرد . ولی این فیلم شكست خورد . كارینا سپس به بازی در كنار هریتیك روی آورد و فیلم خاطره ها ( Yaadein ) كه اولین همكاری این دو بود در سال 2001 . و بعد از این در 3 فیلم دیگر نیز باهم بودند . فیلم با م دوست می شی ( Mujhse dosti karoge) در كنار رانی موكی جی . من دیوانه عشق هستم ( Main prem ki deewani hoon ) در كنار آبشیك پاچان و فیلم گاهی خوشی گاهی غم ( Kabhi khushi kabhi gham ) در كنار شاهرخ خان و كاجول .

كارینا در كنار فردین خان هم زوج هنری خوبی توانست ارائه دهد و آنها بعد بازی در فیلم خوشی ( khushi ) به عنوان زوج هنری معرفی شدن و از دیگر همكاری او با فردین خان می شود فیلم های فدا ( Fida ) و فرشته ( Dev ) را نام برد . از دیگر فیلم هتای او می توان : غریبه ( Ajnabee) در كنار بابی دئول و آكشی كمار و تلاش ( Talaash ) در كنار آكشی كمار . كارینا در چند سالی از دوران بازیگریش سپری شده است و تنها یك نقطه تاریك در كارنامه خود دارد و آن هم مشكلاتی است كه بخاطر غرور بیجایش او نصیبش شده بود . او بارها وبارها در فیلمهایش با دیگران درگیری لفظی داشته است . كارینا در سال گذشته با شاهید كاپور بازیگر جوان و تازه كار بالییود روابطی داشته است كه به عشق و عاشقی انجامیده و در واقع وجود رابطه بین انها تیترهای داغی برای روزنامه ها بوده . آنها در فیلم فدا باهم همبازی بودند در فیلم به هم میرسیم ( Milenge milenge ) نیز با شاهید همكاری دارد كه هنوز اكران نشده است .

كارینا سال گذشته بسیار عالی بازی كرد و با بازی در فیلم فرشته ( Dev) توانست مورد توجه منتقدین قرار گیرد و موفق به دریاف جایزه شد . او در سال 2005 در فیلم بی وفا ( Bewafaa) در كنار آنیل كاپور و آكشی كمار بسیار درخشان ظاهر شد . فیلم برای اینكه ( Kyon ki .....) را آماده اكران دارد كه با سلمان خان همبازی است . ضمن اینكه مشغول بازی درفیلم دوستی ( Dosti ) می باشد كه در این فیلم بابی دئول آكشی كمار . جو هی چولا بازی می كنند . و قرار است درفیلمی در كنار آبشیك كه ساخته پدرش است نقش آفرینی كند . خوب اینم از كارینا كاپور امیدوارم خوشتون بیاد


نوشته شده توسط همتا در شنبه 21 آبان 1384 و ساعت 11:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تولد رانی + عیدی + برترین فیلم های بالیوود + تولد سلمان خان + + + سیف علی خان+ تولد شاهرخ خان + تولد آیشوریا رای + ابشیک باچان+ ترجمه فیلم هیچ وقت نگو خداحافظ + جوهی چاولا + آمیشا پاتل+ سولیل شتی + مصاحبه با شاهرخ خان

صفحات: